تبدیل پایگاه های مقاومت به پایگاه های سلامت

محفل 8  -  محفل بسیجیان ساری
موضوعات محفل
تبدیل پایگاه های مقاومت به پایگاه های سلامت

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، نشست سالانه مسئولین و مدیران مراکز درمانی سپاه کربلا با حضور سرهنگ پاسدار مسلمی فرمانده سپاه کربلا در مجتمع فرهنگی آموزشی ادهم شهرستان جویبار برگزار شد .

سرهنگ ولی اللهی معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه کربلا در این جلسه،با اشاره تلاش کادر درمانی مجموعه سپاه در ایام کرونا گفت : باتوجه به برخی مشکلاتی که در حوزه بهداشت و درمان است،سپاه در ایام کرونا بویژه پیک اول کرونا سربلند بیرون آمد.

 معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه کربلا در ادامه با بیان این مطلب که دوره های توانمند سازی مدیران سلامت نواحی در دستور کار قرار دارد، افزود:هزینه های مراکز درمانی باید برنامه محور باشد و مراکز درمانی می بایست برنامه های خود را اعم از توسعه و تجهیز و نیز در حوزه بهداشت و بهداری، به سمت هدف گذاری در آمدها پیش ببرند.

پایگاه های مقاومت به پایگاه های سلامت تبدیل می شوند

سرهنگ ولی اللهی در بخش دیگری از سخنان خود به  اهمیت نقش سپاه در قطع زنجیره کرونا اشاره کرد و گفت:مشکلات اصلی که کرونا درحوزه اقتصادی و درمانی ایجاد کرده است کل دنیا را فلج کرده و به طبع آن ایران هم دچار مشکل شده است.

 معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه کربلا با تصریح بر اینکه باید به سمت کم کردن عوارض کرونا برویم، خاطرنشان کرد: کرونا ویروسی است که در حال حاضر درمان خاصی ندارد و تنها عامل آن قطع زنجیره است.

سرهنگ ولی اللهی با اشاره به اینکه سپاه در پیک اول کرونا به تولید ماسک و ضوعفونی امکان پرداخت، گفت:  طرحی را سازمان بسیج برای قطع زنجیره کرونا اعلام کرده است که ما باید آمادگی کامل داشته باشیم .

 به گفته معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه کربلا باید پایگاه های مقاومت بسیج به پایگاه های سلامت تبدیل شوند تا بتوان با گروه بندی و شناسایی جامعه هدف کمک کار دانشگاه علوم پزشکی بود.

پایگاه های مقاومت به پایگاه های سلامت تبدیل می شوند

 انتهای پیام/

 

 

دوشنبه 19 آبان 1399 543 بازدید