ارائه خدمات گردشگری در پارک موزه دفاع مقدس مازندران

محفل 8  -  محفل بسیجیان ساری
موضوعات محفل
ارائه خدمات گردشگری در پارک موزه دفاع مقدس مازندران

به گزارش هفت تپه؛ احمد حسین‌زادگان صبح امروز در جلسه بررسی ساخت پارک موزه دفاع مقدس در ساری، اظهار داشت: احداث پارک موزه دفاع مقدس در مازندران، از اقدامات ویژه‌ای است که به تبیین نقش مردم مازندران در جنگ تحمیلی، کمک می‌کند.

وی افزود: پارک موزه دفاع مقدس مازندران با توجه به وسعت فضایی که دارد می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات گردشگری را در کنار هم داشته و به مخاطبان ارائه کند.

فرماندار ساری با بیان اینکه درباره احداث ساختمان کتابخانه و مرکز اسناد ملی در مازندران هم در پارک موزه دفاع مقدس مذاکره کردیم، گفت: پیشنهاد احداث نمایشگاه بین‌المللی در این مرکز هم داریم.

وی بیان داشت: اگر مردم احساس کنند مجموعه پارک موزه از جذابیت‌های مختلف برخوردار است و نیازهای آنها در این حوزه را تامین می‌کند از این مرکز استقبال می‌کنند.

حسین‌زادگان با اعلام اینکه استکبار به شیوه‌های مختلف و به ویژه از مسیر برنامه‌های به ظاهر فرهنگی، درصدد جدایی مردم ما از فرهنگ شهادت است، تصریح کرد: باید با الگوسازی از شهدا برای جوان امروز، راه نفوذ استکبار را ببندیم.

وی به نقش تاثیرگذار لشکر 25 کربلای مازندران در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دلاورمردی‌های رزمندگان در دیگر استان‌ها در قالب فیلم، کتاب، نمایشنامه ثبت و ضبط شده و در مازندران هم باید به حوزه ادبیات پایداری و همچنین تولید فیلم از این دست، توجه بیشتری شود.


منبع : تسنیم

شنبه 10 بهمن 1394 610 بازدید